Krakowska spożywanie piwa

Przystanki komunikacji publicznej maja służyć do oczekiwania pasażerów na autobus, w cywilizowanych oraz komfortowych warunkach. Na pewno nie jest to „karczma piwna” https://www.youtube.com/watch?v=v_huN1q3Qz0 Jak obserwujemy, często przystanki są traktowane przez osoby bezdomne jako miejsca do popełniania wykroczeń. Do takich wykroczeń należą miedzy innymi nieobyczajne wybryki, używanie słów nieprzyzwoitych jak również spożywanie alkoholu. Mieszkańcy oraz turyści podczas zwiedzania naszego pięknego miasta  „spacerem po Tarnowie” https://www.youtube.com/watch?v=S3Gl1M_nBo4 nie życzą sobie oglądania takich „atrakcji”. Przytoczone  zachowania są bardzo negatywnie odbierane, i nie budują właściwego wizerunku naszego pięknego miasta Tarnowa, polskiego bieguna ciepła w oczach naszych mieszkańców oraz odwiedzających Tarnów gości, niemalże z całego świata.

W dniu 17 września 2025 roku około godziny 17.09.2025 roku około godziny 19.20 pracownik Centrum Monitorowania Miasta Tarnowa, podczas obserwacji z kamery obejmującej swoim polem widzenia przystanek autobusowy przy ulicy Krakowskiej koło Plant im. Józefa Jakubowskiego zauważył kobietę oraz mężczyzn spożywających alkohol w postaci piwa. Wysłany na miejsce patrol strażników miejskich, pracujących w Oddziale Patrolowo-Interwencyjnym, podjął wobec sprawców czynności przewidziane prawem.

Interwencje możemy zgłaszać, dzwoniąc na całodobowy numer alarmowy 112

Poprzedni artykułKrakowska zatoka autobusowa to nie jest parking
Następny artykułOsiedle Zielone „jadą jadą dzieci drogą”