Lwowska 178A na drodze do SOR – tu nie parkujemy

Chciałoby się powiedzieć, że parkowanie w newralgicznych miejscach naszego ukochanego miasta Tarnowa polskiego bieguna ciepła, pierwszego niepodległego jest co najmniej poprawne. Niestety nie możemy tego powiedzieć. Jednym z miejsc, gdzie nadal dochodzi do nagminnego popełniania wykroczeń jest parkowanie na drodze dojazdowej do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. https://strazmiejska.tarnow.pl/?s=Lwowska+szpital+s  Taka sytuacja nie jest dla nas akceptowalna i dlatego też nadal będziemy prowadzili kontrole tego rejonu.

W dniu 5 czerwca 2026 roku około godziny 12 do dyżurnego, pracującego w Referacie oficerów Dyżurnych Straży Miejskiej w Tarnowie wpływały zgłoszenia dotyczące nieprawidłowego parkowania przy ulicy Lwowskiej 178A. Wysyłany na miejsce patrol wystawił w sumie 10 wezwań, które pozostawił w widocznym miejscu, za wycieraczką przedniej szyby pojazdów. Czynności wyjaśniające w sprawach o podejrzenie popełnienia wykroczeń, prowadzone są w Straży Miejskiej w Tarnowie. https://strazmiejska.tarnow.pl/

Straż Miejska w Tarnowie prosi wszystkich kierowców o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Jednocześnie informuje, że kierowcy, którzy nie będą przestrzegać przepisów, mogą ponieść konsekwencje przewidziane prawem.      

Interwencje można zgłaszać, dzwoniąc na całodobowy numer alarmowy 112.

 

 

Poprzedni artykułRybną kupą waćpanny i mości panowie jak nie halabardą to szablą
Następny artykułNiepodległości leżą